Sort by
  • Avatar 5

    ½

  • Sonic the Hedgehog 3

    ★★★★★

  • Avatar 3

    ½

  • Despicable Me 4

    ½

  • Mufasa: The Lion King

    ½

  • Inside Out 2

  • Garfield

  • If

  • Captain America: New World Order

  • Untitled Godzilla vs. Kong Sequel

  • Madame Web

    ★★★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Wonka

    ★★★★★

  • Dune: Part Two

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Barbie

  • Oppenheimer

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Super Mario Bros.

    ½

  • John Wick: Chapter 4

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Avatar: The Way of Water

    ½

  • Strange World

    ½

  • Black Adam

    ½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Pinocchio

    ½

  • The Whale

  • After Ever Happy

    ½

  • The Next 365 Days

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ½

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ½

  • Terror on the Prairie

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

    ½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Marmaduke

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

  • Tall Girl 2

    ½

  • Shut In

    ½

  • Uncharted

    ½

  • Moonfall

    ½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★★½

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

  • A Loud House Christmas

    ½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ½

  • Sing 2

    ½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Clifford the Big Red Dog

    ½

  • Encanto

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★★

  • Planet Dune

    ★★★★★

  • Army of Thieves

    ½

  • Eternals

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½