Sort by
  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Our Father

    ★★½

  • Candy

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • Sing 2

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★½

  • Encanto

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Lead Me Home

    ★★½

  • Dune

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Windshield Wiper

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★