• Midnight Mass

    ★★★★

  • Editing

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Lamb

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

  • Fear Street: 1994

  • False Positive

    ★★★

  • The Deep House

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★

  • Yes Day

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Censor

    ★★★

  • Malcolm & Marie

  • WandaVision

    ★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

  • Burrow

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★★

  • Tripping with Nils Frahm

  • The Prom

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★