Sort by
  • Day Shift

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Fire Island

    ½

  • Elvis

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Father Stu

    ★½

  • Metal Lords

    ★★½

  • The Northman

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Contractor

    ★½

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★½

  • The Requin

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Dune

    ★★

  • The Card Counter

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Army of the Dead

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★½

  • The Little Things

    ½

  • Born a Champion

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • Freaky

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Enforcement

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ½

  • Capone

  • Extraction

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • John Henry

  • Like a Boss

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Little Women

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Irishman: In Conversation

  • The Knight Before Christmas

  • The Outpost

    ★★½

  • Daniel Sloss: X

    ★★★★½

  • Watchmen

  • Kill Chain

  • Zombieland: Double Tap

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★½

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★

  • The Platform

    ★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • The King

    ★★½

  • The Laundromat

    ★★★★

  • Joker

  • The Informer

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★