Sort by
  • Little Women

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Uncut Gems

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Smithereens

  • Black Mirror: Striking Vipers

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Cans Without Labels

    ½

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Wine Country

    ★★

  • Yesterday

    ★★

  • The Perfect Date

  • Spider-Ham: Caught in a Ham

  • Booksmart

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • High Flying Bird

    ★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Fyre

  • Fyre Fraud

  • Just Breathe

  • Uninspired

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Vice

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Ant Head

  • Bird Box

    ★½

  • Swiped

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★½

  • Auntie Edna

  • Warp Speed Chic

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★½

  • Maniac

  • Pine

  • Hold the Dark

    ★★

  • The Land of Steady Habits

    ★★

  • Green Book

    ★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Life Itself

    ½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Blue

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • The Sisters Brothers

    ★★★★½

  • Boy Erased

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★½

  • A Final Cut for Orson: 40 Years in the Making

  • The Other Side of the Wind

    ★★★★

  • They'll Love Me When I'm Dead

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • First Man

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Roma

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Like Father

  • Cam

    ★★★

  • Sharp Objects

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★

  • One Small Step

  • Broken Bunny