• Doctor Who: Time Crash

    ★★★

  • Doctor Who: The Green Death

    ★★★★

  • Doctor Who: The Three Doctors

    ★★★★

  • Doctor Who: Revenge of the Cybermen

    ★★★

  • Doctor Who: Robot

    ★★★

  • Doctor Who: The Hand of Fear

    ★★★½

  • Love You To Death

    ★★

  • The Truman Show

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

    ★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★★

  • Shaun of the Dead

    ★★★★★

  • Doctor Who: Twice Upon a Time

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★½

  • Battlestar Galactica: Razor

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Battlestar Galactica

    ★★★★