• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Decision to Leave

  • Holy Spider

  • Triangle of Sadness

  • War Pony

  • Aftersun

  • The Stranger

    ★★½

  • Enys Men

  • Armageddon Time

  • Harka

  • Rodéo

  • Scarlet

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Both Sides of the Blade

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★★

  • TikTok, Boom.

  • While Mortals Sleep

  • Nanny

  • Speak No Evil

  • Leonor Will Never Die

  • Master

  • When You Finish Saving the World

  • Fire of Love

  • Scream

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Earth II

    ★★★★★

  • Bunker

  • Appendage

  • Antlers

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Parallel Mothers

  • Candyman

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Drive My Car

  • After Yang

  • Stranger Than Rotterdam with Sara Driver

  • Knights of Newgate

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Towel Man

    ★★★★★

  • Meditation Made Easy

    ★★★★★

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Missing In Brooks County

  • Inspector Ike

    ★★★★

  • This Is Paris

    ★★★½

  • The Way I See It

  • 76 Days

  • Tenet

    ★★★½

  • Host

    ★★★½

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Off The Road

  • Jacinta

  • The Hunt

    ★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Minari

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★