Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Something To Do

  • The Flash

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • The Mother

    ★★½

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★★½

  • Love & Death

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★★

  • Tiny Beautiful Things

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Perfectly Lonely

    ★★★★½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½