Sort by
  • Hopper: An American Love Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • My Year of Dicks

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • This Much I Know to Be True

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Benediction

    ★★★★

  • Happening

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Paris, 13th District

    ★★★

  • Bergman Island

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Ali & Ava

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Compartment No. 6

    ★★★★

  • Mothering Sunday

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • Annette

    ★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★

  • Flee

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Another Round

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • The Father

    ★★★

  • Minari

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★

  • Doggerland

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • Rocks

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • The Assistant

    ★★★

  • Balloon

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★