Sort by
  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Eternals

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Rescue

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Space Sweepers

    ★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • An American Pickle

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • Todd McFarlane: Like Hell I Won't

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Wind

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★