• Dragged Across Concrete

    ★★★★

  • Jaws

    ★★★★½

  • Destroyer

    ★★½

  • Climax

    ★★★½

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★½

  • Charlie's Angels

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ½

  • Crawl

    ★★★

  • Goldfinger

    ★★★★

  • Deadly Weapons

    ★★½

  • Love

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Alt-Right: Age of Rage

    ★★★

  • Sisters of the Gion

    ★★★

  • Viridiana

    ★★★★

  • Misterio

    ★★★½

  • Kinetta

    ★★★

  • Mamá

    ★★