• Solo: A Star Wars Story

    ★★★★★

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Truth or Dare

    ★★★★★

  • Game Over, Man!

    ★★★★★

  • Ready Player One

  • Upgrade

    ★★★★★

  • Support the Girls

    ★★★★★

  • Tomb Raider

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Lords of Chaos

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Searching

  • The Post

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Psych: The Movie

    ★★★★★

  • Murder on the Orient Express

  • The Babysitter

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

  • Happy Death Day

    ★★★★★

  • Ghost Stories

    ★★★★★

  • Molly's Game

    ★★★★★

  • The Death of Stalin

  • On Chesil Beach

  • It

  • The Dark Tower

    ★★★★

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

  • 47 Meters Down

    ★★★★★

  • The Wizard of Lies

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★★★

  • Baby Driver

  • Big Little Lies

  • Silence

    ★★★★

  • Patriots Day

    ★★★★★

  • Moana

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★★★

  • Gantz:O

  • Inferno

  • Laid in America

    ★★★★★

  • The Void

    ★★★★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★★

  • The Girl with All the Gifts

    ★★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★★★

  • The Neon Demon

  • Captain America: Civil War

  • The Finest Hours

    ★★★★★

  • In the Heart of the Sea

    ★★★★

  • Bridge of Spies

    ★★★★★

  • Burnt

  • The Blackcoat's Daughter

  • We Are Your Friends

    ★★★★★

  • Mississippi Grind

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • The Invitation

  • Cinderella

    ★★★★★

  • The End of the Tour

    ★★★★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★★★★

  • Kung Fu Jungle

    ★★★★★

  • Lucy

    ★★★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★★

  • Obvious Child

    ★★★★★

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

    ★★★★★

  • The Heat

    ★★★★★

  • Star Trek Into Darkness

    ★★★★★

  • Pain & Gain

    ★★★★

  • The Hobbit: An Unexpected Journey

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★★

  • Cloud Atlas

  • Argo

    ★★★★★