RSS feed for Jon?
  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • 8:46

  • The Last Dance

    ★★★½

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

    ★½

  • The Weeknd: After Hours

  • McMillion$

  • Vick

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

  • 6 Underground

    ★½

  • The Irishman: In Conversation

  • The Irishman

    ★★★★

  • Bad Education

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • The Platform

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Aziz Ansari: Right Now

    ★★★★

  • Kiss of the Rabbit God

    ★★★½

  • When They See Us

  • Ma

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★

  • Atlantics

    ★★★½

  • Wu-Tang Clan: Of Mics and Men

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★½

  • Buffaloed

    ★★★

  • Guava Island

    ★★★½

  • Little

  • Us

    ★★½

  • Pain and Glory

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★

  • The Beach Bum

    ★★★★½

  • A Life in Our Times

    ★★★½

  • The Body Remembers When the World Broke Open

    ★★★

  • ReMastered: The Two Killings of Sam Cooke

  • An Autumn Storm

  • Luce

    ★★★★

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • Ghosts of Sugar Land

    ★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★½

  • The Farewell

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★½

  • Serenity

    ★½

  • Native Son

    ★★★

  • Kitbull

    ★★★★

  • Glass

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★½

  • Escape at Dannemora

    ★★½

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Venom

    ★★★

  • Quincy

  • High Life

    ★★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★½