Sort by
  • Friday the 13th Part III

    ★★★

  • Friday the 13th Part 2

    ★★★★½

  • Friday the 13th

    ★★★★

  • Mohawk

    ★★★

  • Heavy Metal Parking Lot

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Allegoria

    ★★★★★

  • Urban Legend

    ★★★★

  • The Slumber Party Massacre

    ★★★★★

  • The Hoard

    ★★★★

  • Cheerleader Camp

    ★★★

  • Lake Mungo

    ★★★★½

  • The Package

    ★★★★

  • The Living Dead at Manchester Morgue

    ★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Scanners

    ★★★★

  • Walk Hard: The Dewey Cox Story

    ★★★★½

  • Bāhubali 2: The Conclusion

    ★★★★