• Frozen II

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Toy Story 4

  • Parasite

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★½

  • Yesterday

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Dumbo

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Kitbull

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★

  • Glass

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

  • Superlopez

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

  • Fahrenheit 451

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Ready Player One

    ★★

  • Annihilation

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • Downsizing

    ★★½

  • The Emoji Movie

    ★½

  • The Man from Earth: Holocene

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Split

    ★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Star Trek Beyond

  • Finding Dory

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • El pregón

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Martian

  • Tag

    ★★

  • Inside Out

  • Mad Max: Fury Road

  • The Witch

    ★★★

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★½