• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Spider-Man

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • It

    ★★★½

  • The Conjuring

    ★★★½

  • The Night House

    ★★★½

  • Hagazussa

    ★★★½

  • War Dogs

    ★★★

  • Sator

    ★★★½

  • Pitch Black

    ★★★½

  • Dawn of the Dead

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • 28 Days Later

    ★★★½

  • Zombieland

    ★★★½

  • A Bug's Life

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★