RSS feed for Jordan

Jordan has logged 13 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
mother!

mother!

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★½
Edit this entry  
24
Battle of the Sexes

Battle of the Sexes

2017
×
★★★½
Edit this entry  
10
It

It

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Showgirls

Showgirls

1995
×
Read the review Edit this entry  
30
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★
Edit this entry  
20
In Vogue: The Editor's Eye

In Vogue: The Editor's Eye

2012
×
★★★★
Edit this entry  
20
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★
Edit this entry  
16
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
13
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Girls Trip

Girls Trip

2017
×
★★★
Edit this entry