Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pathaan

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • The Legend of Maula Jatt

    ★★★½

  • Mister Organ

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Lost City of Melbourne

    ★★★

  • LOLA

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Polaris

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Integrity of Joseph Chambers

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Godland

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Pamfir

    ★★★½

  • Dreaming of the Meridian Arc

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Enys Men

    ★★★½

  • Bhool Bhulaiyaa 2

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • EO

    ★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • Final Cut

    ★★★½

  • Anime Supremacy!

    ★★★★

  • Foragers

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Slash/Back

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Deadstream

    ★★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Flux Gourmet

    ★★

  • We Might As Well Be Dead

    ★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★★

  • Living

    ★★★

  • The House

    ★★★

  • Special Delivery

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½