Sort by

ZICO has logged 456 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Burrow

Burrow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Loop

Loop

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Wind

Wind

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Float

Float

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Babenco: Tell Me When I Die

Babenco: Tell Me When I Die

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
We Can Be Heroes

We Can Be Heroes

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
ariana grande: excuse me, i love you

ariana grande: excuse me, i love you

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Xuxa Só para Baixinhos 12: É pra Dançar

Xuxa Só para Baixinhos 12: É pra Dançar

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Croods: A New Age

The Croods: A New Age

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Xuxa Só para Baixinhos 11

Xuxa Só para Baixinhos 11

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Diego Maradona

Diego Maradona

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Xuxa Só Para Baixinhos 10

Xuxa Só Para Baixinhos 10

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Xuxa Só Para Baixinhos 9

Xuxa Só Para Baixinhos 9

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Xuxa Só Para Baixinhos 8

Xuxa Só Para Baixinhos 8

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Xuxa Só Para Baixinhos 7

Xuxa Só Para Baixinhos 7

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Xuxa Só para Baixinhos 5: Circo

Xuxa Só para Baixinhos 5: Circo

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
A Retirada para um Coração Bruto

A Retirada para um Coração Bruto

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Xuxa Só Para Baixinhos 4

Xuxa Só Para Baixinhos 4

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Xuxa Só Para Baixinhos 3

Xuxa Só Para Baixinhos 3

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Xuxa Só para Baixinhos 2

Xuxa Só para Baixinhos 2

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Xuxa Só para Baixinhos

Xuxa Só para Baixinhos

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Tenet

Tenet

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

Emicida: AmarElo - It's All for Yesterday

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mank

Mank

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp

DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Folklore: The Long Pond Studio Sessions

Folklore: The Long Pond Studio Sessions

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Wild

The Wild

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Fetch

Fetch

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Elephant in the Room

Elephant in the Room

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Zenith

Zenith

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Drop

Drop

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Flower in the Mirror

Flower in the Mirror

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Downtown

Downtown

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hair-Jitsu

Hair-Jitsu

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Race

The Race

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Lightning in a Bottle

Lightning in a Bottle

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Cycles

Cycles

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Just a Thought

Just a Thought

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Lucky Toupée

Lucky Toupée

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Exchange Student

Exchange Student

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Puddles

Puddles

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Roald Dahl's The Witches

Roald Dahl's The Witches

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry