Sort by

Jorge has logged 18 entries for films during 2024.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★
Edit this entry  
23
Miller's Crossing

Miller's Crossing

1990
×
★★★½
Edit this entry  
10
Seraphim Falls

Seraphim Falls

2006
×
★★★½
Edit this entry  
07
Blood Simple

Blood Simple

1984
×
★★★★
Edit this entry  
30
Shallow Grave

Shallow Grave

1994
×
★★★★
Edit this entry  
28
28 Days Later

28 Days Later

2002
×
★★★★
Edit this entry  
27
Poor Things

Poor Things

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Edit this entry  
22
Sick of Myself

Sick of Myself

2022
×
★★★★
Edit this entry  
21
Bo Burnham: The Inside Outtakes

Bo Burnham: The Inside Outtakes

2022
×
★★½
Edit this entry  
21
Suitable Flesh

Suitable Flesh

2023
×
★★★½
Edit this entry  
20
Dream Scenario

Dream Scenario

2023
×
★★★½
Edit this entry  
19
Ricky Gervais: Armageddon

Ricky Gervais: Armageddon

2023
×
★★½
Edit this entry  
18
Dance with the Devil

Dance with the Devil

1997
×
★★★
Edit this entry  
18
Society of the Snow

Society of the Snow

2023
×
★★★★
Edit this entry  
03
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
Paprika

Paprika

2006
×
★★★½
Edit this entry