• Master Ninja II

    ½

  • Master Ninja

    ½

  • Santa and the Ice Cream Bunny

    ½

  • War of the Colossal Beast

    ½

  • Mighty Jack

    ½

  • Superdome

    ½

  • The Castle of Fu Manchu

    ½

  • At the Earth's Core

    ½

  • The Christmas That Almost Wasn't

    ½

  • Carnival Magic

    ½

  • Wizards of the Lost Kingdom II

    ½

  • Wizards of the Lost Kingdom

    ½

  • Yongary, Monster from the Deep

    ½

  • The Loves of Hercules

    ½

  • The Land That Time Forgot

    ½

  • Starcrash

    ½

  • Avalanche

    ½

  • The Time Travelers

    ½