RSS feed for Jose
  • Honey Boy

    ★★★

  • The Black Cauldron

    ★★★

  • Lake Mungo

    ★★★½

  • Hercules

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★★★

  • Wonder

    ★★★★

  • Noelle

    ★★½

  • The Squid and the Whale

    ★★★★½

  • Lady Bird

    ★★★½

  • The Grinch

    ★★★

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • Lethal Weapon

    ★★★½

  • Terminator 3: Rise of the Machines

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • True Romance

    ★★★★

  • Monster House

    ★★★★