RSS feed for JoseMaximiliano

JoseMaximiliano has watched 18 documentary films.

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • McMillion$

    ★★★½

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★★

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Free Solo

    ★★★½

  • Lifeboat

    ★★½

  • Black Sheep

    ★★★★½

  • Period. End of Sentence.

    ★★★★

  • RBG

    ★★½

  • End Game

    ★★★★

  • Shirkers

    ★★

  • Minding the Gap

    ★★★★★

  • Hale County This Morning, This Evening

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Of Fathers and Sons

    ★★½

  • A Night at the Garden

    ★½

  • One More Time with Feeling

    ★★★★½

  • Forks Over Knives