• Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Us

    ★★★★

  • Everybody's Everything

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★

  • Maniac

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★

  • 14 Cameras

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Game Night

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Bird Revelation

  • Dave Chappelle: Equanimity

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • mother!

  • It

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Dave Chappelle: Deep in the Heart of Texas

  • Dave Chappelle: The Age of Spin

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Split

    ★★★½

  • I Am Not Your Negro

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★½

  • Sully

    ★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★½

  • Endless

  • War Dogs

    ★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★★★½

  • American Honey

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Patton Oswalt: Talking for Clapping

    ★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Pee-wee's Big Holiday

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Hush

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★