Sort by
  • The Black Phone

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • The Age of Adaline

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Open Range

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Clueless

    ★★★

  • Coach Carter

    ★★★★

  • Bad Boys II

    ★★★★

  • Congo

    ★★★

  • Senior Year

    ½

  • Kevin & Perry Go Large

    ★½

  • Heavenly Creatures

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Judge Dredd

    ★★