• Revealer

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Twin

    ★★★★

  • Night's End

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • They Live in The Grey

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Slapface

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★★

  • Master

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★★

  • The Super Bob Einstein Movie

    ★★★★★

  • Beanie Mania

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Sleeper Must Awaken: Making Dune

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • The Seed

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • This is GWAR

    ★★★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★½

  • You Are Not My Mother

    ★★★★

  • Oscar Peterson: Black + White

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • The Real Charlie Chaplin

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★★★½

  • Hellbender

    ★★★½

  • Freakscene: The Story of Dinosaur Jr.

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★★

  • Val

    ★★★★

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★★★

  • The Deep House

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • See for Me

    ★★★★

  • Seance

    ★★★★½

  • F9

    ★★★

  • The Power

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★★★

  • Shook

    ★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Strawberry Mansion

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • The Sadness

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Zappa

    ★★★★★

  • Black Box

    ★★★★

  • The Boy Behind The Door

    ★★★★★

  • The Stylist

    ★★★★

  • For the Sake of Vicious

    ★★★★