Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Thanksgiving

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • What Doesn't Float

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Millennium Bugs

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★½

  • Jamojaya

    ★★★½

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • Divinity

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★½

  • Kim's Video

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½