• Malignant

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • The Pale Door

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★★

  • The Jonestown Haunting

    ★★★½

  • Abominable

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★★★

  • Noelle

    ★★★

  • Pilgrim

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Killer Sofa

    ★★★★

  • Antrum

    ★★★½

  • The Curse of Halloween Jack

    ★★½

  • Bride of the Werewolf

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • The Utah Cabin Murders

    ★★½

  • Clownado

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Hoax

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Robert Reborn

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Masked Mutilator

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★★★

  • The Furies

    ★★★★

  • Hellboy

    ★★★

  • Bundy and the Green River Killer

    ★★½

  • Pet Sematary

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • Stuber

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Slay Belles

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★★★½

  • [Cargo]

    ★★½

  • Winterskin

    ★★★½

  • Krampus Origins

    ★★

  • Curse of the Scarecrow

    ★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • The Head Hunter

    ★★★★

  • Bride of Scarecrow

    ★★½

  • The Legend of Halloween Jack

    ★★★½

  • Extremity

    ★★★

  • Widows

    ★★★½

  • Any Bullet Will Do

    ★★★½

  • Book of Monsters

    ★★★

  • Santa Jaws

    ★★★

  • The Meg

    ★★½

  • Extinction

    ★★½

  • Skyscraper

    ★★★½

  • Triassic World

    ★★★

  • Big Legend

    ★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • The Jurassic Games

    ★★★½

  • Gotti

    ★★½

  • Mrs. Claus

    ★★★½

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★½

  • Rampage

    ★★★★

  • Hell's Kitty

    ★★★½

  • Demon House

    ★★

  • The Ranger

    ★★★★