Sort by
  • Murder Mystery 2

    ★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Plane

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Troll

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • My Name Is Vendetta

    ★★★½

  • Ghislaine Maxwell: Filthy Rich

    ★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★★★½

  • Strange World

    ★★★★★

  • Spirited

    ★★★

  • Slumberland

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Hellhole

    ★★★★½

  • The Outside

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★★

  • Lot 36

    ★★★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • Old People

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★★

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Perfumier

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • End of the Road

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½