• Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Music

    ½

  • COVID-21: Lethal Virus

    ★★★★★

  • Cuties

    ★★★★★

  • Psycho

  • Countdown

  • Knives Out

    ★★★½

  • Ad Astra

  • Verotika

    ★★★★★

  • In Search of Darkness

    ★★★★½

  • Wonder Park

    ★★★★★

  • Teen Spirit

    ★★★★★

  • Charlie Says

    ½

  • Deadly Detention

    ★★★★★

  • Get Out

    ½

  • The Disappointments Room

  • Raw

    ★★★★½

  • Holidays

    ★★★

  • Room

    ★★½

  • Circle

    ★★½

  • ABCs of Death 2

    ★★★½

  • Not Cool

    ★★★★★

  • Cool Cat Finds a Gun

    ★★★★★

  • Would You Rather

    ★★★

  • Smiley

    ½

  • The ABCs of Death

    ★★★

  • Creeper

    ★★★★★

  • Jesus: He Lived Among Us

    ★★★★★

  • Shrek Forever After

    ★★★★½

  • Frozen

  • Alvin and the Chipmunks

    ★★★★★

  • The Girl Next Door

    ★★★

  • Ratatoing

    ★★★★★

  • Disturbia

    ★★★★★

  • Barnyard

    ★★★★★

  • Fat Slags

    ★★★★★

  • FearDotCom

    ★★

  • Impostor

    ★★★★★

  • Fat Girl

  • Chicken Run

    ★★★★★

  • Psycho

    ½

  • The Good Son

    ★★★

  • Bopha!

    ★★★★★

  • A Demon in My View

    ★★½

  • The Silence of the Lambs

  • Society

    ★★★★★

  • Psycho III

    ★★★½

  • Re-Animator

    ★★★★★

  • The Jigsaw Man

  • Gremlins

    ★★★★

  • The NeverEnding Story

    ★★★

  • Psycho II

    ★★★★★

  • Building Sites Bite

    ★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • Apaches

    ★★½

  • The Finishing Line

  • The Little Mermaid

  • Jaws

    ★★★★★

  • Play It as It Lays

  • Joe

    ★★★★★

  • Catch-22

    ★★★½

  • Law and Order

    ★★½

  • A Day Off

  • Manos: The Hands of Fate

    ★★★★★

  • The Killers

    ★★★★★

  • The Innocents

    ★★★★★

  • Nightmare at Elm Manor

    ½

  • Psycho

    ★★★★★