RSS feed for Joxer22

Joxer22 has logged 14 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Trevor Noah: That's Racist

Trevor Noah: That's Racist

2012
×
★★★½
Edit this entry  
27
Trevor Noah: Lost In Translation

Trevor Noah: Lost In Translation

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Trevor Noah: Crazy Normal

Trevor Noah: Crazy Normal

2011
×
★★★★
Edit this entry  
26
Trevor Noah: The Daywalker Revisited

Trevor Noah: The Daywalker Revisited

2010
×
★★
Edit this entry  
26
Maze Runner: The Death Cure

Maze Runner: The Death Cure

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
25
Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials

2015
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
23
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★★
Edit this entry  
21
Last Action Hero

Last Action Hero

1993
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★½
Edit this entry  
07
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
Edit this entry  
01
Dave Chappelle: The Bird Revelation

Dave Chappelle: The Bird Revelation

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Dave Chappelle: Equanimity

Dave Chappelle: Equanimity

2017
×
★★★★★
Edit this entry