RSS feed for Joxer22

Joxer22 has logged 17 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★½
Edit this entry  
09
Edge of Tomorrow

Edge of Tomorrow

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
08
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Plus One

Plus One

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Jay and Silent Bob Reboot

Jay and Silent Bob Reboot

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Clerks II

Clerks II

2006
×
★★★½
Edit this entry  
24
Jay and Silent Bob Strike Back

Jay and Silent Bob Strike Back

2001
×
★★★½
Edit this entry  
20
Dogma

Dogma

1999
×
★★★★
Edit this entry  
12
Chasing Amy

Chasing Amy

1997
×
★★★½
Edit this entry  
11
Mallrats

Mallrats

1995
×
★★
Edit this entry  
10
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Prince Bob

Prince Bob

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Edge of Seventeen

The Edge of Seventeen

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
03
John Mulaney: New in Town

John Mulaney: New in Town

2012
×
★★★★
Edit this entry  
02
Rough Night

Rough Night

2017
×
★★★½
Edit this entry  
01
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★½
Edit this entry