• Joker: Folie à Deux

    ½

  • Nope

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • The King of Stolen Valor

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • The Amazing Mr. Blunden

    ★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

  • Russell Howard: Lubricant

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Love Hard

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Family Guy COVID-19 Vaccine Awareness PSA

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

  • Free Guy

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★