• Venom: Let There Be Carnage

  • Cry Macho

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • The Suicide Squad

  • Titane

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

  • Army of the Dead

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Al Davis vs. The NFL

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Tiger

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Let Them All Talk

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • The Infinite Race

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Superman: Man of Tomorrow

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • I Used to Go Here

    ★★★½

  • An American Pickle

    ★★★½

  • Showbiz Kids

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★½

  • Long Gone Summer

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★

  • Artemis Fowl

    ★½

  • The Lovebirds

    ★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★

  • A Secret Love

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Mulan

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Trip to Greece

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Superman: Red Son

    ★★★½