• Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Are We Lost

  • Sweetheart Deal

  • Midday Black Midnight Blue

  • I'll Show You Mine

  • Father Stu

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Pez Outlaw

  • Spin Me Round

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Dog

  • The Outfit

  • Uncharted

  • Blacklight

  • Death on the Nile

  • Marry Me

  • Catwoman: Hunted

  • Jackass Forever

  • Moonfall

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Hannah Ha Ha

  • Cha Cha Real Smooth

  • Call Jane

  • Watcher

  • Fresh

  • Betty White: A Celebration

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Scream

  • The 355

    ★★★

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • The King's Man

    ★★

  • Rumble

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Don't Look Up

    ★★★

  • National Champions

    ★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Annie Live!

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • Olaf Presents

    ★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Phantom of the Open

    ★★★½