JORDAN has logged 12 entries for films during April 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Annie Hall

Annie Hall

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Casting JonBenet

Casting JonBenet

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Chinatown

Chinatown

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Alien Resurrection

Alien Resurrection

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Bo Burnham: What.

Bo Burnham: What.

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Louis C.K.: Hilarious

Louis C.K.: Hilarious

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Louis C.K.: Live at The Comedy Store

Louis C.K.: Live at The Comedy Store

2015
×
★★★★
Edit this entry  
14
Tootsie

Tootsie

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Louis C.K.: 2017

Louis C.K.: 2017

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
Snitch

Snitch

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Sideways

Sideways

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Casino

Casino

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry