Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Fleishman Is in Trouble

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★

  • Dreams in the Witch House

    ★½

  • Pickman's Model

    ★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Athena

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • The Patient

  • Terrifier 2

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Glorious

    ★★½

  • The Last Movie Stars

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Spiderhead

  • The Sea Beast

    ★★★★

  • Vengeance

    ★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★½