• Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Boss Level

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

  • Outside the Wire

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★★

  • News of the World

    ★★★★½

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Safety

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • The Prom

    ★★½

  • The Call

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★★

  • Jiu Jitsu

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Run

    ★★★★

  • The Third Day: Autumn

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Console Wars

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • The Third Day

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★

  • Don't Tell a Soul

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • High Score

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★

  • Greenland

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★½

  • Peninsula

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Ava

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★★★

  • The Rental

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★

  • Extraction

    ★★★★

  • Sputnik

    ★★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Mrs. America

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★½

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Fantasy Island

    ★½

  • McMillion$

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★