• The High Note

    ★★½

  • Hudson Hawk

    ★★½

  • Duplicity

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★★½

  • The Serpent

    ★★★★

  • Transformers: Revenge of the Fallen

    ★★

  • Legends of the Fall

    ★★★★

  • The Fall

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • American Me

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★★

  • Her Smell

    ★★★½

  • Synchronic

    ★★★★½

  • Coherence

    ★★★★

  • Money Plane

  • Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

    ★★★½