• Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • JANET JACKSON.

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Stunted

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Escape the Undertaker

    ★★

  • Dune

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Randy Feltface: Purple Privilege

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • Letters Live from the Archive: Union Chapel

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Letters Live from the Archive: Freemasons’ Hall

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • Tremors: Shrieker Island

    ★½

  • Soul

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★

  • Home Movie: The Princess Bride

    ★★★½

  • Adventure Time: Distant Lands

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★½

  • Bob Rubin: Oddities and Rarities

    ★★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★½

  • Good Omens: Lockdown

    ★★★½

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★½

  • Onward

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★½

  • Randy Feltface: The Book of Randicus

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Celebrating Marvel's Stan Lee

    ★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Staging Christmas

    ★★

  • National Theatre Live: Present Laughter

    ★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★★½

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • DC Showcase: Death

    ★★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Deon Cole: Cole Hearted

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Comedy Central Roast of Alec Baldwin

    ★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½