Sort by
  • Fast X

    ★★★

  • Justice League x RWBY: Super Heroes & Huntsmen, Part One

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Best Man

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★★

  • Cocaine Bear: The True Story

    ★★

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Reggie

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • From Black

    ★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Horror in the High Desert 2: Minerva

    ★★½

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • The Strays

    ★★½

  • At Midnight

    ★★½

  • Consecration

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Fear

    ★½

  • Judy Blume Forever

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Amber: The Girl Behind the Alert

    ★★★½

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★½

  • Dog Gone

    ★★★

  • House Party

    ★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • Mumbai Mafia: Police vs the Underworld

    ★★★

  • The Old Way

    ★★

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Hellhole

    ★★½