Sort by

ju_stine has logged 16 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
19
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
18
C'est la vie!

C'est la vie!

2017
×
★★★½
Edit this entry  
17
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
National Treasure: Book of Secrets

National Treasure: Book of Secrets

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dust

Dust

2013
×
Edit this entry  
12
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Back to the Future Part II

Back to the Future Part II

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Back to the Future

Back to the Future

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Stand by Me

Stand by Me

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry