RSS feed for Juan
  • The Rental

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★½

  • Underwater

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Fall

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Babyteeth

    ★★★½

  • Wasp Network

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Seberg

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Waves

    ★★★★

  • Judy

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • The Truth

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Young Ahmed

    ★★★

  • Frankie

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • And Then We Danced

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • End of the Century

    ★★★★½

  • Us

    ★★★

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • Villains

    ★★★

  • Synonyms

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Luce

    ★★★★

  • The Souvenir

    ★★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • The Vast of Night

    ★★★½

  • The Report

    ★★★★

  • This Is Not Berlin

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • High Life

    ★★★½

  • Her Smell

    ★★★★½

  • Ben Is Back

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • Giant Little Ones

    ★★★½

  • Greta

    ★★★

  • Vox Lux

    ★★★½

  • Charlie Says

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • Boy Erased

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • Non-Fiction

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★

  • First Man

    ★★★

  • I Am Jonas

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • Knife+Heart

    ★★★

  • Capernaum

    ★★★★½