Juan has logged 12 entries for films during September 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
White Material

White Material

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
mother!

mother!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Nobody's Watching

Nobody's Watching

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
You Can Count on Me

You Can Count on Me

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
It

It

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
No

No

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Squid and the Whale

The Squid and the Whale

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Kiss Me Deadly

Kiss Me Deadly

1955
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
A Woman Is a Woman

A Woman Is a Woman

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry