Sort by
  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★

  • Smile

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • A Brutal Pact: The Murder of Daniella Perez

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Pygmalion’s Ugly Season

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • We Cry Together

  • Fire Island

    ★★★½

  • Big Time

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Men

    ★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Candy

    ★★★★

  • The Staircase

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • The Baby

    ★★★½

  • Gaslit

    ★★★

  • The Twin

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • The Girl from Plainville

    ★★

  • House Comes with a Bird

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • ROSALÍA: MOTOMAMI TikTok LIVE Performance

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Piggy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★★

  • Emergency

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★★

  • Monica and Friends: Lessons

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • I AM PABLLO

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Landscapers

    ★★★★

  • Don't Look Up