Sort by
  • Luca

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Bird Box

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Coco

    ★★★★

  • It

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★

  • Creed

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★½

  • Inside Out

    ★★★½

  • Tomorrowland

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★½

  • The Maze Runner

    ★★★

  • Wild Tales

    ★★★★½

  • Godzilla

    ★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • Frozen

    ★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★½

  • Snowpiercer

    ★★★½

  • Monsters University

    ★★★½

  • Life of Pi

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Ted

    ★★★

  • Men in Black 3

    ★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★½

  • Cars 2

    ★★

  • Rango

    ★★★★

  • Tangled

    ★★★

  • Inception

    ★★★★

  • Toy Story 3

    ★★★½

  • Avatar

    ★★★½

  • 2012

    ★★½

  • The Hangover

    ★★½

  • Up

    ★★★★½

  • Coraline

    ★★★★

  • Marley & Me

    ★★★½

  • Gran Torino

    ★★★★

  • Bolt

    ★★★

  • The Dark Knight

    ★★★★

  • WALL·E

    ★★★★½

  • Kung Fu Panda

    ★★★★

  • Iron Man

    ★★★½

  • I Am Legend

    ★★★½

  • Bee Movie

    ★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★½

  • Zodiac

    ★★★½

  • The Pursuit of Happyness

    ★★★★

  • Happy Feet

    ★★★½

  • Click

    ★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★

  • Cars

    ★★★