RSS feed for Juan

Juan has logged 12 entries for films during August 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Veronica

Veronica

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Little Big Man

Little Big Man

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Silence

Silence

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
El Topo

El Topo

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Allied

Allied

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
My Life as a Zucchini

My Life as a Zucchini

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Frankenstein

Frankenstein

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Reef

The Reef

2010
×
Read the review Edit this entry  
04
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Skins

Skins

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry