RSS feed for Juan
  • You Will Meet a Tall Dark Stranger

    ★★½

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

    ★★

  • Bram Stoker's Dracula

    ★★★

  • Glass

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Unbreakable

    ★★★★★

  • Sinister 2

    ★★

  • The Lost City of Z

    ★★★★

  • Nymphomaniac: Vol. II

    ★★★★½

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★★½

  • The Realm

    ★★★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★★

  • Private Life

    ★★★★

  • Insidious

    ★★★½

  • The Wild Boys

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • Aquaman

    ★★★½