Sort by
  • Sunday In the Park With George

    ★★★

  • Reservoir Dogs

    ★★★½

  • Jackie Brown

    ★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • The Fugitive

    ★★★★½

  • The Conjuring

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Dante's Inferno

    ★★★½

  • Original Cast Album: Company

    ★★★★★

  • Singin' in the Rain

    ★★★★½

  • Iron Man

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Kill Bill: Vol. 2

    ★★★

  • Kill Bill: Vol. 1

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Into the Woods

    ½

  • Into the Woods

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★