RSS feed for pekorama
  • Peter Pan

    ★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Paprika

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★½

  • Millennium Actress

    ★★★★

  • Tokyo Godfathers

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ★★½

  • Monty Python and the Holy Grail

    ★★★★½

  • Light of My Life

    ★★★★½

  • True Romance

    ★★★★

  • Twelve Monkeys

    ★★★★½

  • Girls Dead Monster starring LiSA Tour 2010- Keep The Angel Beats!

    ★★★★

  • Danganronpa 3: The End of Hope's Peak Academy - Side: Hope

    ★★★★★

  • The Future Diary: Redial

    ★★★

  • Future Diary: Part 1

    ★★★★½

  • Paranoia Agent

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Perfect Blue

    ★★★★½